soutěž

Už jste někdy procházeli Brnem? Nebo zde jezdíte autem, na kole či koloběžce, v MHD? Pokud ano, máme pro vás soutěž!

Bezpečně Brnem

V soutěži Bezpečně Brnem, kterou jsme pro Vás připravili na Odboru dopravy Magistrátu města Brna, prověříme, jak dobře ovládáte pravidla silničního provozu i to, jak byste si poradili při poskytování první pomoci.

Zapojit se může každý, kdo má k Brnu nějaký vztah (bydlí zde, pracuje či studuje, nebo Brno aspoň navštěvujete) a je mu víc než patnáct let. Soutěží se o dárkové poukazy, odměny ale čekají na téměř stovku nejlepších.

Stačí zdolat rozřazovací kolo soutěže (zpřístupněné od 1. 6. do 31. 8. 2019) a pak uspět ve finále. Kvíz se třiceti otázkami, v němž v co nejkratším čase vyberete jednu z variant a, b, c) určí devadesátku nejúspěšnějších řešitelů, kteří postoupí do finálového zápolení.

Finále je připraveno na sobotu 21. 9. 2019 v areálu Dopravního hřiště Riviéra. Kromě testu z pravidel silničního provozu zde finalisty čekají také otázky ze zdravovědy. Zajímavé ceny přitom čekají na všechny, kteří se probojují do finále, tři nejúspěšnější soutěžící se navíc mohou těšit na dárkové poukazy v hodnotě 3 000 (třetí místo), 5 000 (druhé místo) a 7 000,- Kč (první místo). Přihlížející se mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Pokud chcete soutěžit, neváhejte a klikněte na tlačítko „Chci soutěžit!“. Po vyplnění krátké registrace již můžete začít odpovídat na testové otázky z pravidel silničního provozu a ověřit si, jak moc je doopravdy znáte! Od 1. června pak soutěžíme!

Podrobné podmínky soutěže naleznete zde.

CHCI SOUTĚŽIT